سرمایه گذاری

در آلمان

مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری یکی از مسیرهایی که منجر به اخذ اقامت آلمان می شود. روش های متفاوتی برای مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری وجود دارد. راه اندازی کسب و کار که تنها با دریافت جوازهای صنفی مربوطه می توان اقامت سرمایه گذاری آلمان را اخذ نمود. ثبت شرکت که انواع مختلفی همچون شرکت مسئولیت محدود و شرکت تضامنی دارد و برای ثبت شرکت می بایست حداقل 25 هزار یورو سرمایه داشته باشید و …

ماجراجویی را شروع کنی

همین حالا اقدام کن!

شرکت و اقامت!

به آلمان سلام کن!

اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری:

ویزای سرمایه گذاری آلمان از طریق خرید ملک: خرید ملک مطمعنا می تواند بهترین سرمایه گذاری در آلمان باشد زیرا یکی از کم ریسک ترین روش های سرمایه گذاری است اما باید بدانید با این خرید نمی توانید اقامت یا پاسپورت آلمان را داشته باشید.

ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار در آلمان: بهترین سرمایه گذاری در آلمان می تواند در قالب راه اندازی یک کسب و کار جدید تحت عنوان یک شرکت، یا ایجاد شعبه از کسب و کار موجود باشد.

 کارآفرینی در آلمان

برای کارآفرینی در آلمان شما می توانید به دو صورت اقدام نمایید. در روش اول شما می توانید به روش های دیگر مثل تحصیل در آلمان، کار یا ازدواج ورود بیابید و در محیط اقدام به کارآفرینی نمایید. اگر انتخاب شما به عنوان یک خارجی برای بهترین سرمایه گذاری در آلمان که منجر به مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به آلمان می شود روش کارآفرینی است، باید طرحی تجاری و قوی ارائه کنید و نشان دهید علاوه بر سودآوری و کمک به اقتصاد آلمان، اشتغال زایی نیز خواهید داشت. طرح شما باید در اتاق بازرگانی دولت آلمان تایید گردد.

فرم رزرو مشاوره

مراحل گرفتن ویزای کارآفرینی

دریافت وقت مشاوره

مشاوره با کارشناس

مدارک مورد نیاز: شناسنامه، پاسپورت، آخرین مدرک تحصیلی

ارسال چک لیست مدارک سطحی متقاضی به کارشناس مربوطه

گزارش عملکرد

قرارداد

پرداخت %50 مبلغ

ارسال چک لیست مدارک تکمیلی متقاضی به کارشناس

ترجمه مدرک و کارشناسی آن

بدون حتی 1 نفر ریجکتی

گرفتن نامه پذیرش دانشگاه از یونی اسیست

پرداخت %25 مبلغ

وقت سفارت

صدور ویزا

زمان ارائه بیومتریک و مدارک به سفارت

پرداخت %25 مبلغ

سوالات متداول

• چقدر بعد از سرمایه گذاری در آلمان به اقامت دائم این کشور خواهم رسید؟

 از طریق ویزای کارآفرینی ، می توانید انتظار داشته باشید که پس از 3 سال اقامت دائم و پس از 6 سال شهروند آلمان شوید ، این یک روند سریع است زیرا اکثر مهاجران تنها پس از 4 تا 5 سال اقامت دائم دریافت می کنند.

• مزایای ثبت شرکت در آلمان چیست؟

با ثبت شرکت در آلمان شما اجازه بازگشایی حساب بانکی در کل قاره اروپا را خواهید داشت. علاوه بر این امر، می‌توانید به تجارت و معامله با همه کشورهای دنیا نیز بپردازید. امکان تحصیل رایگان و برخورداری از خدمات درمانی رایگان از دیگر مزایای این روش مهاجرت به کشور آلمان است، که برای شخص متقاضی، همسر و فرزندان کمتر از 18 سال او وجود دارد.

البته امکان سرمایه‌گذاری با مبالغ بالاتر همچون 250.000 یورو، 500.000 یورو و 1.000.000 یورو نیز در المان وجود دارد که هر کدام شرایط و ضوابط خاص خود را دارند. البته شایان ذکر است که، سرمایه‌گذاری در تمام مناطق دنیا با ریسک همراه است. سعی کارشناسان ما بر این است که، شرایط مهاجرت به آلمان با ریسک کمتری را برای متقاضیان عزیز فراهم نماییم تا پس از ورود به کشور مورد نظر با شناخت کافی خود به سرمایه‌گذاری بپردازند. درباره کشور آلمان، استفاده از دیگر روش‌های مهاجرتی نظیر دریافت پذیرش مقاطع مختلف تحصیلی در المان و یا اخذ ویزای کار این کشور بسیار راحت‌تر است.

• حداقل سرمایه لازم برای ثبت شرکت در آلمان چقدر است؟

حداقل سرمایه لازم برای مهاجرت به آلمان و ثبت شرکت در آلمان در حدود 25.000 یورو است.

• راحت ترین راه مهاجرت به آلمان چیست ؟

راحت ترین راه مهاجرت به آلمان همان راهی است که شما شرایط آن را دارا می باشید. برای مثال شخصی که دارای سرمایه می باشد، از طریق سرمایه گذاری می تواند به راحتی به کشور آلمان مهاجرت کند، این در حالی است که افراد دارای تخصص و مهارت، از طریق پیدا کردن شغل و گرفتن پیشنهاد کاری از کارفرمایان آلمانی، مانعی برسر راه مهاجرتشان نخواهد بود.در مجموع می توان اینگونه اظهار داشت که راحت ترین راه مهاجرت، آگاهانه ترین انتخابی است که با توجه به وضعیت متقاضی انتخاب می شود. حال اگر بخواهیم برنامه مهاجرتی که به صورت نسبی دارای شرایط آسان تری برای مهاجرت می باشد را ذکر کنیم، باید مهاجرت از طریق ویزای همراه و دوره زبان را نام ببریم.

• مهاجرت المان از طریق خرید ملک چگونه است؟

مهاجرت به آلمان از طریق خرید ملک برای افراد خارجی امکان پذیر است و شخص می تواند ملکی را خریداری کرده و آن را اجاره دهد یا بلااستفاده و صرفاً جهت حفظ سرمایه باقی گذارد. نکته مهم این است که با خرید ملک در کشور آلمان، به افراد خارجی اقامت اعطا نمی شود و با استفاده از آن صرفاً می توان برای دریافت یک ویزای توریستی اقدام کرد.

• مهاجرت المان از طریق ثبت شرکت و کارآفرینی در آلمان چگونه است؟

اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری زمانی موفقیت آمیز خواهد بود که شما دارای یک بیزینس پلن یا طرح تجاری قوی باشید، شرکت ثبت کرده و طرح تجاری را روی آن ارائه بدهید، نشان بدهید که می توانید کار تولید کنید و ثاتیر اقتصادی مثبتی بر جامعه آلمان بگذارید و اتاق بازرگانی و اداره مهاجرت آلمان با طرح تجاری شما موافقت نماید. البته شرایط انتقال پول در تمامی راه های سرمایه گذاری در این کشور دارای دردسرهایی هست که بهتر است با وکیل مشورت شود.

بدین ترتیب شخص با ارائه طرح نوآورانه و ثبت کسب و ایجاد کار تازه می تواند اقامت آلمان را دریافت نماید. اما اثبات این موضوع بسیار سخت است و وکلای مهاجرتی هزینه بسیار گزافی دریافت می نمایند. بنابراین این روش نیز به افراد توصیه نمی شود. عموم افراد از طریق استخدام یکی از اعضای خانواده در شرکت ثبتی خود در کشور آلمان وبه واسطه استخدام و کار کردن در یک شرکت آلمانی، اقامت خود را دریافت می نمایند. لزوم داشتن طرح تجاری موفق نیز از ملزومات اقدام از این روش می باشد

• مهاجرت به آلمان از طریق سرمایه گذاری چگونه است؟

همانطور که می دانید یکی از روش های شش گانه مهاجرت به آلمان، سرمایه گذاری است. سرمایه گذاری در کشور آلمان از طریق خرید ملک، ثبت شرکت یا کارآفرینی در آلمان امکان پذیر است. اما عموم افراد به علت سختی این پروسه، این کشور را برای سرمایه گذاری انتخاب نمی نمایند.

• ما یک شرکت هستیم و می خواهیم یک دعوت نامه رسمی برای یک شریک تجاری صادر کنیم. چطور می توانیم اینکار را انجام دهیم؟

لطفا در دعوت نامه خود جمله زیر را ذکر کنید: “مسئولیت هزینه ها بر طبق §§ 66 – 68 قانون اقامت”به عنوان مدرک مالی شرکت شما، لطفا یک excertpt از ثبت شرکت های تجاری ارسال نمایید. لطفا مطمئن شوید که دعوت نامه –همانطور که در ثبت تجاری شرکت بیان شده و یک کپی از پاسپورت یا شناسه این شخص ارائه شده است- توسط شخصی که نماینده امور حقوقی شرکت در امور خارجی است، امضا می شود.

اگر دعوت نامه توسط شخصی که حق نمایندگی این شرکت را در امور قانونی امور خارجی نداشته باشد امضا می شود، او باید صلاحیت قانونی مجاز به انجام این کار را داشته باشد. در این صورت، لطفا وکالت مورد نیاز و همچنین کپی های پاسپورت یا شناسه هر دو نفر را ارائه دهید.

تجارت و درآمد با ویزا!

بهترین تجارت‌ها

در آلمان

 

  •  تجارت بیوتکنولوژی

  • غذاخوری های فست فود

  • تجارت حمل و نقل

  • تجارت مواد غذاییماشین سازی و خرده فروشی

  • بازاریابی و تبلیغات آنلاین

زمان باقیمانده تا ثبت نام

روز

:

ساعت

:

دقیقه

:

ثانیه

فرم رزرو مشاوره

پشتیبانی دائمی

حتی آنسوی آبها

ما در موسسه مهاجرتی اوراسیا، این افتخار را داریم که با برنامه ریزی دقیق، نقشه راهی برای متقاضیان تحصیل در خارج از کشور ترسیم کنیم. تیم کارشناسان ما با مشاوره هوشمندانه و پشتیبانی مستمر، شما را در دستیابی به رویایتان یاری خواهند داد. موسسه مهاجرتی اوراسیا در جهت مشتری مداری و حفظ ارزش‌های خود حتی پس از مهاجرت شما، پشتیبانی و حمایت خود را ادامه خواهد داد. به مدت یکسال پس از مهاجرت کارشناسان ما در برلین همراه شما هستند تا بتوانید به شرایط زندگی در آلمان عادت کنید.

100 درصد ضمانت

اوراسیا مفتخر است اعلام کند تاکنون هیچ پرونده ریجکتی نداشته و تمام کلاینت‌ها به سلامت به آلمان مهاجرت کرده‌اند.

فرم رزرو مشاوره
مشاوره رایگان
سوالی دارید؟