راهکارهای آموزش بیشتر

توسط | مه 31, 2022 | انواع کارآموزی | 0 دیدگاه

اشکال آموزش بیشتر :

چه تازه وارد آلمان شده اید و می خواهید زبان آلمانی خود را بهبود ببخشید ، چه نیاز به دانش تخصصی جدیدی در یک فن آوری خاص دارید یا وظایف مدیریتی را بر عهده دارید ، آموزش بیشتر می تواند دانش لازم را در همه این زمینه ها به شما بدهد. یادگیری مادام العمر در گسترش مهارتهای شغلی و شخصی خود یا یادگیری چیزهای کاملا جدیدی از شما پشتیبانی می کند.

یادگیری در کار و اشکال آموزش بیشتر

در اصطلاح “آموزش در کار” شما توسط یک کارمند باتجربه راهنمایی خواهید شد. در اینجا می توانید پاسخ های بسیار مشخصی به س questionsالاتی که در حال حاضر در کار خود با آنها سر و کار دارید و در حل آنها به پشتیبانی نیاز دارید ، بدست آورید. بسته به شغل شما ، این محتوا می تواند از نرم افزارهای عملیاتی مخصوصاً استفاده شده در شرکت شما ، ارتباط با مشتری خاص تا کار با ماشین جدید باشد.

آموزش درون شرکت – متناسب ماندن برای کار

اشکال آموزش بیشتر در شرکت این مزیت را به شما می دهد که می توانید معمولاً در ساعات کار با کمک یک رهبر سمینار مهارت های جدیدی کسب کرده و آنها را مستقیماً در کارهای روزمره خود بکار ببرید. به این ترتیب شما برای کار متناسب خواهید ماند و همچنین بر چالش های جدیدی در حرفه خود تسلط خواهید یافت.

دوره های آموزشی داخلی معمولاً متناسب با سرفصل های کارمندان است. بسته به صنعت و شرکت ، این پیشنهاد می تواند از معرفی به نرم افزار جدید یا زبان برنامه نویسی گرفته تا سمینارهای سخنوری باشد. دوره های مربوط به مدیریت استرس یا درگیری ، سازماندهی کارآمد یا یادگیری زبان انگلیسی نیز همراه با گزینه های دیگر قابل تصور است. کارفرمای شما اغلب هزینه ها را پرداخت می کند.

پیشرفت از طریق آموزش بیشتر

اتاقهای صنایع دستی و اتاقهای صنایع و بازرگانی در آلمان دوره های آموزشی اصطلاحاً پیشرفته را ارائه می دهند ، به عنوان مثال اگر علاقه مند به عنوان قهرمانیمی خواهد در تجارت واجد شرایط باشد یا برای تبدیل شدن به یک متخصص در بخش تجارت واجد شرایط باشد. دوره های آموزش پیشرفته توسط قانون تنظیم می شوند و معمولاً با امتحانات پایان می یابند و فقط پس از قبولی در امتحانات حق دارید خود را استادکار یا مدیر بازرگانی بنامید. اطلاعات بیشتر در مورد تبلیغات را می توان در اینجا یافت  .

word image 37

آلمان وقتی صحبت از گواهینامه ها و مدارک تحصیلی مهم است کشوری کاملاً رسمی است. این موارد نه تنها در رزومه و در یک برنامه کاربردی خوب به نظر می رسند ، بلکه در برخی موارد حتی اگر پیش نیاز باشید ، به عنوان مثال ، می خواهید مسئولیت بیشتری را در مشاغل صنایع دستی به عهده بگیرید یا می خواهید تجارت را اداره کنید. چند سالی است که شما معمولاً می توانید تحصیلات خود را در دانشگاه با مدرک کارشناسی ارشد یا مدیریت بازرگانی آغاز کنید.

تحصیل در کنار شغل خود

در آلمان می توان در کنار کار ، تحصیلات را نیز به پایان رساند. شما می توانید از بین گزینه های مختلف یکی را انتخاب کنید: هم یادگیری از راه دور و هم به اصطلاح مطالعات نیمه وقت قابل تصور است.

مزیت یادگیری از راه دور این است که شما مجبور نیستید اغلب در دانشگاه باشید. شما می توانید در هرجایی که بخواهید تحصیل خود را به پایان برسانید و اغلب فقط باید برای امتحانات به دانشگاه سفر کنید. مواد و تمرینات لازم معمولاً در خانه برای شما ارسال می شود یا می توانید آنها را بصورت آنلاین مشاهده و ویرایش کنید. با یک دوره تحصیل به صورت پاره وقت ، شما دانشی را که در سخنرانی ها و رویدادهایی که عصر یا آخر هفته برگزار می شود به دست آورده اید ، تکمیل می کنید. پیش نیاز یادگیری از راه دور یا تحصیلات نیمه وقت معمولاً یک مدرک ورود به دوره آموزش عالی است ، یعنی شما باید Abitur یا صلاحیت قابل مقایسه ای را کسب کرده باشید.

صلاحیت سازگاری و اشکال آموزش بیشتر

آیا شغلی خارج از اتحادیه اروپا آموخته اید و دوست دارید آن را در آلمان تمرین کنید؟ در بسیاری از موارد شما باید مدارک حرفه ای خود را در آلمان به رسمیت بشناسید   . اطلاعات مربوط به به رسمیت شناختن مدارک حرفه ای خارجی را می توان در اینجا یافت .

اگر هنوز فاقد برخی از مدارک لازم برای شناخت کامل هستید ، می توانید تحصیلات خود را با آنچه در آلمان به عنوان شرایط سازگاری شناخته می شود ادامه دهید. محتوای این معیار صلاحیت بسته به حرفه و سطح دانش شما بسیار متفاوت است. به عنوان مثال ، یادگیری زبان آلمانی حرفه ای یا تعمیق دانش فنی یا نظری قابل تصور است. اگر دوره خود را با موفقیت به پایان برسانید ، می توانید صلاحیت حرفه ای خود را معادل شناخته و در حرفه خود در آلمان کار کنید.

word image 38

نکته: از سال 2015 در آلمان نکته  جدیدی وجود دارداجازه اقامت که شما را قادر می سازد در یک شرایط اقتباسی شرکت کنید. مواردی را که باید هنگام درخواست در نظر بگیرید در بخش ویزا می توانید بدانید  . در حالی که شما در اشکال آموزش بیشتر و پیشرفته خود شرکت می کنید ، به عنوان مثال در حرفه مراقبت های پرستاری و سالمندان ، می توانید به عنوان دستیار مراقبت کار کنید. همچنین می توانید تا ده ساعت در هفته هر کاری را انجام دهید و امرار معاش کنید. 

نکته:   مهارت های انگلیسی خود را تقویت کنید یا به زبان دیگری که در کارهای روزمره نیاز دارید ، متناسب باشید. 

یادگیری خصوصی

آموزش بیشتر فقط در محل کار انجام نمی شود به عنوان مثال ، می توانید از تماس های خصوصی یا زبان استفاده کنید و زبان آلمانی خود را بهبود ببخشید.  همیشه ارزش دارد که به مراکز آموزش بزرگسالان در آلمان نگاهی بیندازیم  . برای دانشجویان ، اغلب ارزش دارد که به طیف متنوعی از برنامه های آموزش مداوم در دانشگاه ها نگاهی بیندازیم.

آموزش الکترونیکی و اشکال آموزش بیشتر 

دوره های بیشتری نیز به صورت دیجیتالی ارائه می شود. اگر دوست دارید از نظر زمان و مکان انعطاف پذیر مطالعه کنید ، این می تواند برای شما مفید باشد. با بسیاری از ارائه دهندگان آموزش ، می توانید از بین دوره های آنلاین مانند MOOC (دوره های آنلاین گسترده باز) ، سیستم عامل های یادگیری یا آموزش ترکیبی و همچنین از رسانه های دیجیتال مانند DVD یا CD استفاده کنید. آنچه مهم است این است که شما چه نوع زبان آموز هستید.

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان
سوالی دارید؟