5 دلیل برای آموزش حرفه ای در المان

توسط | مه 30, 2022 | آموزش حرفه ای | 0 دیدگاه

.1تمرین جهت آموزش حرفه ای در آلمان

یادگیری همزمان به روش تئوری و عملی می تواند بسیار سرگرم‌کننده باشد. دوره‌های آموزش حرفه ای در آلمان دوره‌های متنوعی را ارائه می‌دهد که از همان ابتدای دوره دروس تئوری و عملی را با هم ترکیب می‌کند. متقاضیان حین کارآموزی در شرکتی آلمانی یک یا دو روز نیز در کلاس‌های تئوری شرکت می‌کنند. سیستم دوگانۀ دروس تئوری و عملی شروعی ایدئال برای متقاضیان است.

۲. تقاضا

برای استعدادهای جوان در آلمان تقاضا بالاست. از آنجا که شرکت‌های صناعی مختلف در آلمان به‌دنبال کارآموز هستند شناس یافتن مشاغل حوزه‌های فنی و حرفه‌ای در این کشور زیاد است. مثلا در اکتبر ۲۰۲۰، حدود ۶۰هزار شغل در حوزۀ آموزش فنی و حرفه‌ای خالی از نیروی کار مانده است.

word image 8

۳. درآمد

خوب است بدانید به‌محض شروع آموزش می‌توانند درآمد کسب کنند. شرکت‌های آلمانی درازای فعالیت‌های کارآموز به وی حقوق می‌دهند.

۴. پیشرفت در آموزش حرفه ای در آلمان

شانس متقاضیان برای شغل‌های دائمی در آلمان بالاست. دوره‌های فنی و حرفه‌ای می توانند موقعیت‌های مناسبی برای شروع کار در بازار آلمان باشند. حدود دوسوم کل کارآموزان دوره های فنی و حرفه‌ای پس از اتمام دوره می‌توانند شرکت خود را تاسیس کنند و در حرفۀ خود ماهرانه عمل کنند. بی‌شک این افراد درآمدهای خوبی در آلمان کسب خواهند کرد.

word image 9

۵. آیندۀ شغلی عالی

دوره های فنی وحرفه ای، متقاضی را برای آینده‌ای عالی آماده می‌کند. افرادی که مدرک فنی و حرفه ای آلمان دارند خیلی راحت وارد بازار کار آلمان می‌شوند و حتی برخی از این افراد متقاضیان بیشتر از فارغ التحصیلان دانشگاهی مورد توجه کارفرمایان آلمانی قرار می‌گیرند.

منبع:

Five reasons for a vocational training in Germany | Make It In Germany.Com

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان
سوالی دارید؟