اطلاعات تخصصی لازم جهت ثبت شرکت

توسط | مه 30, 2022 | کارآفرینی | 0 دیدگاه

الزامات حرفه ای کارآفرین معدودی برای راه اندازی کسب و کار در آلمان وجود دارد.
یکی از این الزامات حرفه ‌ای مربوط به سن کارآفرینان است. کارآفرینان مشتاق به شروع کار در آلمان باید حداقل ۱۸ساله باشند. شرط دیگر مربوط به ممنوعیت متقاضی در حرفۀ مدنظرش است؛ یعنی متقاضی از کار در حوزۀ مربوطه منع نشده باشد. توجه نکردن به این موضوع می‌تواند جرایم سنگینی را در دادگاه برای کارآفرین بین‌المللی خاطی رقم بزند.
یکی دیگر از الزامات حرفه ای کارآفرین بین‌المللی پیش از شروع کسب و کارش باید برنامۀ مشخص کاری خود را ثبت کند. ثبت فعالیت برنامه ریزی شدۀ متقاضی در دفتر تجارت (Gewerbeamt) یا ادارۀ مالیات (Finanzamt) باید انجام شود. توجه به این نکته ضروری است که متقاضی قصد دارد در کسب و کار خود را آغاز کند (gewerblich) یا اینکه به عنوان فریلسنر (freiberuflich) در آلمان مشغول کار شود.
شایان ذکر است کارآفرین مشتاق مهاجرت به آلمان ممکن است برای برخی از مشاغل نیاز باشد گواهی عدم سوء پیشینه ارائه دهد. گفتنی است شهروندان اروپایی ساکن آلمان می‌توانند گواهینامۀ اروپایی Good Conduct ارائه دهند. شهروندان غیر اروپایی نیز می توانند مدارک سوءپیشینه خود را از کشور مبدا دریافت کنند.

صلاحیت های فردی و الزامات حرفه ای کارآفرین

نکتۀ آخر اینکه کارآفرین بین‌المللی باید از خود بپرسد آیا آمادگی دارد در آلمان کسب و کار خود را آغاز کند یا خیر. متقاضی برای ارزیابی بهتر خود می‌تواند در آزمون آنلاین شرکت کند. آزمون آنلاین یادشده فقط به زبان آلمانی در دسترس است. همچنین متقاضی اگر دربارۀ شرایط و صلاحیت‌های خود تردید داشته باشد می‌تواند از متخصص استارتاپی کمک بگیرد.
word image 4
Professional requirements for founding | Make It In Germany.Com

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره رایگان
سوالی دارید؟