ددلاین اخذ پذیرش از دانشگاه‌های برتر آلمان: 15 می الی 15 جولای 2022

مهاجرت

میشه تنها میانبُرِ …

 

برای اخذ پذیرش دانشگاه امروز اقدام کن

فقط تا 15 جولای 2022 فرصت داری…

ددلاین اخذ پذیرش

از دانشگاه‌های برتر آلمان

اکثر موسسات آلمانی در سال دوبار دانشجو جذب می‌کنند، ترم تابستان و ترم زمستان. به‌ عنوان یک قاعده کلی، متقاضیان جهت درخواست برای ترم زمستان تا 15 جولای و برای ترم تابستان تا 15 ژانویه فرصت دارند.

به‌طور کلی جذب دانشجویان در آلمان در دو نوبت انجام می‌گیرد.

 • فصل تابستان(آوریل)
 • فصل زمستان(سپتامبر یا اکتبر

ترم اصلی پذیرش دانشجوها زمستان می‌باشد، این ترم در سپتامبر یا اکتبر آغاز شده و در فوریه یا مارچ پایان می‌یابد. همه دانشگاه‌های آلمان در این ترم، دوره‌های تحصیلی زیادی را ارائه می‌کنند. برای اغلب دانشگاه‌ها برای ترم زمستان مهلت پذیرش دانشجو (پذیرش نهایی در سپتامبر)  تا اواسط ماه جولای اعلام شده‌است.

رویدادها و فعالیت‌های ویژه‌ی ما

ترم تابستان

 1. ثبت نام از20 خرداد تا 30 خرداد
 2. مشاوره با کارشناسان
 3. شرکت در ورک شاپ‌ها
 4. شرکت در مشاوره
 5. اپلای تحصیلی
 6. اقامت آلمان

ترم زمستان

 1. ثبت نام از20 آبان تا 30 آبان
 2. مشاوره با کارشناسان
 3. شرکت در ورک شاپ‌ها
 4. شرکت در مشاوره
 5. اپلای تحصیلی
 6. اقامت آلمان

خدمات ما

ویزای تحصیلی

آلمان یکی از بهترین سیستم های آموزشی را در جهان در اختیار دارد و تحصیل در این کشور می تواند یک فرصت بسیار عالی برای دانشجویان در سراسر جهان باشد. اگر شما نیز قصد تحصیل در این کشور را دارید و از یک دانشگاه در این کشور پذیرش خود را دریافت کرده اید، می توانید برای تحصیل در این کشور درخواست ویزا کنید.

ویزای

کار

چهارمین اقتصاد جهان با نرخ بیکاری بسیار پایین آلمان است که هر ساله مقصد بسیاری از مهاجران برای کار در این کشور می باشد. حقوق های بسیار بالا و نرخ تورم بسیار پایین موجب شده است که آلمان بهشت کارمندان و کارگران معرفی شود. شما نیز اگر قصد کار در این کشور را دارید می توانید با داشتن دعوت نامه از طرف یک کارفرما در این کشور و مدارک لازم اقدام به اخذ ویزای کار کنید.

ویزای آوسبیلدونگ

 برای دریافت ویزا آوسبیلدونگ شرایط خاصی مانند حداکثر 25 سال و برای پرستاری تا 40 سال لازم است. برای شرکت در دوره کارآموزی داشتن حداقل مدرک دیپلم ضروری می باشد. با گذراندن دوره در رشته و مهارت مورد نظر خود در آلمان در مدت زمان بین 1 تا 3 سال می توانید در این کشور و یا کشورهایی مانند فرانسه و سوئیس نیز مشغول به کار شوید. در طول دوره به متقاضی نسبت به نوع آن حقوق 800 تا 1500 یورو پرداخت می شود.

ویزای کارآفرینی

افرادی که در آلمان نیستند ولی خواستار کارآفرینی در آلمان هستند. با توجه به قوانین متفاوتی که در ارتباط با آن­‌ها وجود دارد باید فرآیند دیگری را طی کنند و لازم است تأییدیه اتاق بازرگانی آلمان را برای کارآفرینی و اقامت در این کشور به دست آورند.

در این مسیر ابتدا باید درخواست اقامت از طریق کارآفرینی و بیزینس پلن خود را به کنسولگری آلمان تحویل دهند تا توسط مقامات مسئول مورد بررسی قرار بگیرد.

دکتر رادمنش

 

 • کارشناس ارشد مهاجرت

 • کارشناس ارشد مهاجرت

 • کارشناس ارشد مهاجرت

 • کارشناس ارشد مهاجرت

 • کارشناس ارشد مهاجرت

 • کارشناس ارشد مهاجرت

دکتر رادمنش

یک پاراگراف در مورد دکتر رادمنش

تیم

با اعضای تیم ما آشنا شوید.

سید محمد میراحمدی

رییس هیات مدیره

امیرعباس شفایی

مدیر اجرایی

احسان دلیخون

مدیر روابط عمومی

مرسده احتشامی

مدیر استودیو

میثم دلیخون

مدیر نرم افزار و شبکه

مسعود ناظمی

پشتیبانی

اکنون وقت رزرو است

ورکشاپ را از دست ندهید!

روز

:

ساعت

:

دقیقه

:

ثانیه

مورد اعتماد

بیش از 650 کلاینت